2016 Aralık Ayı 1000 TL Altı Alınabilecek Telefonlar

2016 Aralık Ayı 1000 TL Altı Alınabilecek Telefonlar

0
PAYLAŞ

Telefon teknolojisi her geçen gün gittikçe gelişmekte, yeni cihazlar üretilmekte, farklı özellikler eklenmekte ve sürekli her geçen gün kendini yenileyen bir yenilik içinde neredeyse telefonları takip edemediğimiz zamanlara girdik. Bu kadar çeşit, bu kadar özellikler arasında seçimimizi nasıl yapacağımızı bilemediğimiz bu dönemlerde sizler için derlediğimiz bu haberimizde bütçenize göre alabileceğiniz telefonlardan bahsedeceğiz. Uzun süreli bir telefon almak isteyen kişiler için son teknoloji ile donatılmış modelleri tercih etmelidirler. Ancak son teknoloji ile donatılmış bu telefonların ücreti de bütçemize uygun olmayabiliyor. Telefon konusunda sürekli yenilik arayanlar için ise bu olay adeta kabus niteliğini taşır. Çünkü bugün bir telefon çıkıyor ise onda daha farklı özellik oluyor. Yarın çıkan telefonda daha yeni bir teknolojik durum ortaya çıkıyor. Al-sat işi ise sadece zarardan başka bir şey değildir.

700 TL Altı Telefon Tavsiyesi

Uzun süreli donma, kasma yapmayan ve uygun bir fiyata telefon almak istiyorum diyenler için Xiaomi Mi 4C modelini tavsiye ediyoruz. Hem istediğiniz özellikte hem de 675 TL, 678 TL aralığında kullanılabilecek bir telefondur. 5 inçlik ekran boyutu ve 2 GB RAM mevcut olup hafızası ise 16 GB olarak tasarlanmıştır.

ixoami-4c

900 – 1000 TL Arası Alınabilecek Telefonlar

Kendini ispatlamış, büyük alışveriş sitelerinde ortalama fiyatı 909 TL ile 990 TL arasında satılan General Mobile 5 Plus önerilerimiz arasındadır. Android işletim sisteminin en son sürümü olan 7.0 kullanılmaktadır. Kavisli ekrana sahip ve 3 GB RAM bulunmaktadır. Tasarımı ise harika olan bu telefon alınabilecek telefonlar arasındadır. Ülkemizde çok satan telefonlar arasında olduğunun da altını çizmek isteriz.

gm5-plus

GM 5 PLUS TANITIM VİDEOSU

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK